Opatření v souvislosti s Covid 19

Vážení,

     Srdečně Vás zdravím v těchto vypjatých dnech. Koronavirová nákaza má obrovský vliv na naše životy jak osobní, tak i pracovní.

    Informací je v našem okolí nepřeberné množství a tak jsme vybraly ty nejdůležitější, které se vztahují k našemu úklidovému oboru a zásadně ovlivňují pracovní a životní prostředí vás a vašich kolegů.

Hygiena na pracovišti:

Aby došlo k ochraně zdraví zaměstnanců a klientů, všechny firemní hygienické protokoly byly zpřísněny. Je potřeba se připravit na návrat vašich zaměstnanců a pracovní prostředí vydezinfikovat, aby se všichni vrátili do čistého a bezpečného prostředí. Toto opatření nezvládne běžný úklid s dezinfekcí (dezinfekce se v rámci běžné smlouvy provádí pouze na toaletách). Toto je akce, která je nesmírně náročná a zodpovědná!

K dezinfekci doporučujeme jak chemické dezinfekční prostředky, tak také fyzikální usmrcování patogenů pomocí emitátoru horké páry.

Zásoby a logistika:

Jak jistě víte, zajištění ochranných pomůcek včetně alkoholové desinfekce není v našich rukou. Vybrané zboží je distribuováno pouze přes organizační složky státu. Produkty, které takové distribuci nepodléhají, se snažíme zajistit v takovém množství, abychom plně uspokojili vás – naše klienty. Snažili jsme se předzásobit dostatečným množstvím desinfekčních přípravků na povrchy, ale ty jsou dávno spotřebované. Nyní postupně naskladňujeme další zásoby postupně tak, jak nám je výrobci, či dodavatelé na základě našich objednávek dodávají.

   Podařilo se nám pro Vás přednostně zajistit důležité prostředky ochrany.  Na příští týden máme přislíbenou alkoholovou desinfekci v množství 500 – 700l. Jsme připraveni tuto i ostatní důležité hygienické zboží distribuovat, pokud nám to umožní platná nařízení vlády. Tato extrémní situace klade obrovské nároky na distribuci a bohužel má za následek zvýšení ceny těchto produktů. Prosíme Vás, tedy, o pochopení této situace a budeme vás o změnách průběžně informovat.

Related Post